Fototapetų klijavimas

Mūsų parduodami fototapetai gaminami iš specialių, tapetams skirtų, medžiagų. Medžiagų gama yra gana įvairi tiek savo raštais, tiek panaudojimo ar jų užklijavimo būdais. Fototapetai gali būti iškart lipnūs arba klijuojami, naudojant specialius, tapetų klijavimui skirtus, klijus.

Lipdukiniai fototapetai, tokie kaip „Vivatex“, yra ypatingai patogūs klijuoti, nes nereikalauja jokių papildomų paruošiamųjų darbų ir, nuplėšus apsauginį lipduko sluoksnį, gali būti klijuojami tiesiai ant sienos paviršiaus. Lipduko klijai yra išskirtiniai – fototapetas puikiai priglunda prie sienos paviršiaus, elastinga tekstilė išlygina nežymius sienos nelygumus, o prireikus, fototapetas gali būti lengvai nuklijuotas, visiškai nepažeidžiant dažyto sienos paviršiaus. Tai palengvina fototapeto lyginimo, klijavimo ar net jo keitimo darbus.

Fototapetai, kuriems reikalingi klijai, klijuojami taip pat, kaip ir visi kiti tapetai. Fototapetas gaminamas pagal jūsų pateiktus matmenis, vėliau sukarpomas 1 m pločio juostomis ir nuosekliai sunumeruojamas, siekiant išvengti keblumų klijavimo metu. Jo klijavimas nėra labai sudėtingas darbas, tačiau reikalauja daugiau kruopštumo ir susikaupimo, nei darbas su įprastu tapetu. Kuo tiksliau sutapatinsite vaizdo dalis, tuo įspūdingesnė bus jūsų siena! Visgi, jei nesate tikri, kad pavyks gražiai priklijuoti fototapetą ar tiesiog nelabai tam turite laiko, mūsų darbuotojai maloniai suteiks jums tapeto klijavimo paslaugą. Susisiekite su mumis el. paštu info@vivawall.lt ar skambinkite pagalbos linija, ir mes susitarsime dėl jums tinkamo paslaugų laiko.

Fototapeto klijavimo kaina – 50 Lt/kv.m.
Dėmesio! Fototapetų klijavimo paslauga teikiama tik Vivawall.lt galerijoje įsigytiems fototapetams.